Úklid domácnosti

Úklid domácnosti zahrnuje úklidové činnosti: Vysávání koberců, čalounění, utírání prachu. Mytí nádobí, úklid kuchyně. Vynesení odpadků. Vytírání podlah. Vyčištění koupelny, obkladů, toalety. Praní a žehlení prádla. Zametení kolem domu. Možné rovněž vybrání listí z okapu. Mytí oken. A jiné činnosti spojené s vaší domácností (dle dohody)

Úklid domácnosti je poskytován pro Prahu a okolí.

Realizujeme jak pravidelný úklid, tak jednorázový.

Týdenní úklid nebo periodický úklid je nejběžnější formou využívání služby. Vaše externí hospodyně má tak možnost si k Vašemu domovu najít svůj vztah, přijmout jej za svůj a dobře se o něj starat.

Týdenní úklid je režim úklidu, na který se zaměřujeme.
Je určen konkrétní den (nebo více dnů) v týdnu a čas, ve kterém pracovnice pravidelně dochází.

Periodickým úklidem se míní úklid např. měsíční, nebo jednou za 14 dní apod. V tomto režimu je vždy dopředu domluven termín dalšího úklidu. V tomto režimu je třeba čas sladit s rozvrhem pracovnice, kdy má volno mezi úklidy týdenního režimu. Nemůžeme proto zaručit vždy přesně shodný den a hodinu. Přesto Vám vyjdeme maximálně vstříc.

Jednorázovým úklidem se rozumí úklid bez domluvení termínu úklidu dalšího.

Naši spolupracovníci mají volnost rozhodování ve stylu, jak k úklidu přistupují, nicméně jsme nároční na výsledek práce, neboť na něm záleží.

Dbáme na absolutní bezúhonost a vysoký morální standard pracovníků. Pracovníci zásadně nesmí narušovat soukromí obyvatel domácnosti a zcela ctít soukromé vlastnictví. Jsme v této oblasti velmi vybíraví na naše spolupracovníky.

Vyzkoušejte úklid

Zvažujete-li možnost pravidelného úklidu, obraťte se na nás s důvěrou. Rádi Vám vyjdeme vstříc ve Vaší konkrétní potřebě.

Při prvním úklidu uvidíte, kolik přesně času pracovnice potřebuje pro úklid Vašeho domu či bytu, a jakého výsledku je schopna v tomto čase dosáhnout.

Budete tedy vědět, za jaký výsledek budete v budoucnu platit.