Nabídka práce

Nabídka práce externí hospodyně při úklidu domovů.

Velmi si vážíme každé dobře odvedené práce. Nesouhlasíme s rozdělováním lidí na něco více a něco méně dle druhu práce, kterou zastávají. Uklízení a tvoření pořádku je velmi záslužná práce. Je-li vykonávána v domácnosti, dotváří tato nezastupitelná práce pravý domov.

Není pravda, že dobře uklidit by zvládl každý. Rozšmudlat špínu tam, kde předtím nebyla, to možná dokáže každý. Umět opravdu dobře uklidit je dovednost. A je to ceněná dovednost.

Hledáme šikovné ženy, které mají zvládnutou svou vlastní domácnost.
Hledáme poctivé ženy, které umí vzít za práci.
Hledáme ženy, které umí mít dobrý pocit z dobře odvedené práce.

Rádi takovým ženám platíme o něco více než je standard.

Nehledáme líné, otrávené, zlostné ženy, které hledají cesty jak práci ošidit.
Nehledáme ženy, které myslí jen na svůj osobní prospěch.
Nehledáme ženy, které podvádí, lžou nebo dokonce kradou.

Máme nulovou toleranci vůči nemorálnímu chování.

Naopak dobrých spolehlivých pracovnic si velmi vážíme. Takové mohou z naší strany počítat s uctivým chováním a nasazením, aby vždy měly možnost si poctivě vydělat.

Pracovnice jsou zaměstnávány na dohodu o provedení práce. Mohou si tak zvolit v jakém rozsahu chtějí/mohou pracovat. Úplné minimum jsou 2 hodiny měsíčně.

Máte-li zájem o práci v úklidu domácností za výše uvedených podmínek nebo o bližší informace vyplňte prosím formulář VPRAVO nebo využijte další kontakty.


Bezpečnost a spolehlivost

Jsme rovněž nároční na absolutní bezúhonost a vysoký morální standard pracovníků. Pracovníci zásadně nesmí narušovat soukromí obyvatel domácnosti a zcela ctít soukromé vlastnictví. Jsme v této oblasti velmi vybíraví na naše spolupracovníky.